Kalender, wedstrijden en uitslagen

Kalender, wedstrijden en uitslagen

Uitslagen

Voor de uitslagen van de laatste wedstrijden klik je op button hiernaast om naar de Sporthive pagina te gaan:

Kalender 2020

Klik op de maand om de kalender per maand te openen.

Februari

Datum CategorieTijdLokatie
16-2-2020* AFGELAST* Kampioenschap van Waterland
23-2-2020* AFGELAST* Kampioenschap van Uithoorndiverse, zie linkv.a. 10.00UWTC

Maart

Datum CategorieTijdLokatie
1-3-2020Kampioenschap van de Zaanstreekdiverse, zie linkv.a. 10.00ZWC DTS
4-3-2020Voorlichtingsavond Jeugdalleen voor oudersinloop 19.45BRC Kennemerland
8-3-2020* AFGELAST* Kampioenschap van Haarlemmermeerdiverse, zie linkv.a. 10.00HSC de Bataaf
8-3-2020Materiaalcontrole Jeugd14.00BRC Kennemerland
9-3-2020Algemene Ledenvergadering20.00-22.00kantine BRC Kennemerland
14-3-2020* AFGELAST* Kampioenschap van Amsterdamdiverse, zie linkv.a. 10.30WV Amsterdam
14-3-2020Materiaalcontrole Jeugd10.00BRC Kennemerland
15-3-2020* AFGELAST* Kampioenschap van Amsterdamdiverse, zie linkv.a. 9.30ASC Olympia
15-3-2020Materiaalcontrole Jeugd14.00BRC Kennemerland
21-3-2020* AFGELAST* Kampioenschap van Wheelerplanetdiverse, zie linkv.a. 10.00HSV de Kampioen
22-3-2020* AFGELAST* Kampioenschap van Waterlanddiverse, zie linkv.a. 10.00ARC Ulysses
27-3-2020* AFGELAST* JeugdtrainingAllen18.00 BRC Kennemerland
28-3-2020* AFGELAST* Kampioenschap van Kennemerlanddiverse, zie linkv.a. 10.00, zie link
BRC Kennemerland
30-3-2020* AFGELAST* Recreantencompetitie #1v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland

April

Datum CategorieTijdLokatie
1-4-2020*AFGELAST*
Vuurlinie voorjaarscompetitie #1
v.a. nieuwelingen19.00ZWC DTS
3-4-2020*AFGELAST*
Jeugdtraining
A: 18.00-19.00
B: 19.15-20.30
C: 19.15-20.30
BRC Kennemerland
5-4-2020*AFGELAST*
Jeugd NK selectiewedstrijd
Jeugd cat.1 t/m 7ARC Ulysses
6-4-2020*AFGELAST*
Recreantencompetitie #2
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
8-4-2020*AFGELAST*
Jeugd Open zomercompetitie #1
Jeugd cat.1 t/m 718.30BRC Kennemerland
8-4-2020*AFGELAST*
Vuurlinie voorjaarscompetitie #2
v.a. nieuwelingen19.15BRC Kennemerland
10-4-2020*AFGELAST*
Jeugdtraining
A: 18.00-19.00
B: 19.15-20.30
C: 19.15-20.30
BRC Kennemerland
14-4-2020*AFGELAST*
Recreantencompetitie #3
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
15-4-2020*AFGELAST*
Vuurlinie voorjaarscompetitie #3
v.a. nieuwelingen19.00ZWC DTS
17-4-2020*AFGELAST*
Jeugdtraining
A: 18.00-19.00
B: 19.15-20.30
C: 19.15-20.30
BRC Kennemerland
19-4-2020*AFGELAST*
Jeugd NK selectiewedstrijd
Jeugd cat.1 t/m 7ASC Olympia
19-4-2020*AFGELAST*
NHC - Para-cycling wedstrijd
13.00BRC Kennemerland
20-4-2020*AFGELAST*
Recreantencompetitie #4
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
22-4-2020*AFGELAST*
Jeugd Open zomercompetitie #2
Jeugd cat.1 t/m 718.30BRC Kennemerland
22-4-2020*AFGELAST*
Vuurlinie voorjaarscompetitie #4
v.a. nieuwelingen19.15BRC Kennemerland
24-4-2020*AFGELAST*
Jeugdtraining
A: 18.00-19.00
B: 19.15-20.30
C: 19.15-20.30
BRC Kennemerland
28-4-2020*AFGELAST*
Recreantencompetitie #5
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
29-4-2020*AFGELAST*
Vuurlinie voorjaarscompetitie #5
v.a. nieuwelingen19.00ZWC DTS

Mei

Datum CategorieTijdLokatie
1-5-2020*AFGELAST*
Jeugdtraining
A: 18.00-19.00
B: 19.15-20.30
C: 19.15-20.30
BRC Kennemerland
4-5-2020*AFGELAST*
Recreantencompetitie #6
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
6-5-2020*AFGELAST*
Vuurlinie voorjaarscompetitie #6
v.a. nieuwelingen19.15BRC Kennemerland
8-5-2020*AFGELAST*
Jeugdtraining
A: 18.00-19.00
B: 19.15-20.30
C: 19.15-20.30
BRC Kennemerland
10-5-2020*AFGELAST*
Jeugd NK selectiewedtrijd
Jeugd cat.1 t/m 7ZWC DTS
11-5-2020*AFGELAST*
Recreantencompetitie #7
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
15-5-2020*AFGELAST*
Jeugdtraining
A: 18.00-19.00
B: 19.15-20.30
C: 19.15-20.30
BRC Kennemerland
17-5-2020*AFGELAST*
Jeugd NK selectiewedstrijd
Jeugd cat.1 t/m 7HRTC DOK
18-5-2020*AFGELAST*
Recreantencompetitie #8
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
22-5-2020*AFGELAST*
Jeugdtraining
A: 18.00-19.00
B: 19.15-20.30
C: 19.15-20.30
BRC Kennemerland
25-5-2020*AFGELAST*
Kampioenschap Recreanten
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
29-5-2020*AFGELAST*
Jeugdtraining
A: 18.00-19.00
B: 19.15-20.30
C: 19.15-20.30
BRC Kennemerland

Juni

Datum CategorieTijdLokatie
2-6-2020*AFGELAST*
Recreantencompetitie #10
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
5-6-2020*AFGELAST*
Jeugdtraining
A: 18.00-19.00
B: 19.15-20.30
C: 19.15-20.30
BRC Kennemerland
6-6-2020*AFGELAST*
LJT district Midden en Noord-Holland
Jeugd cat. 1 t/m 7Utrecht, Nedereindse Berg
8-6-2020*AFGELAST*
Recreantencompetitie #11
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
12-6-2020*AFGELAST*
Jeugdtraining
A: 18.00-19.00
B: 19.15-20.30
C: 19.15-20.30
BRC Kennemerland
15-6-2020*AFGELAST*
Recreantencompetitie #12
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
19-6-2020*AFGELAST*
Jeugdtraining
A: 18.00-19.00
B: 19.15-20.30
C: 19.15-20.30
BRC Kennemerland
20-6-2020*AFGELAST*
Veteranenwedstrijden
50 en 60+volgtBRC Kennemerland
20-6-2020*AFGELAST*
JC Groot Memorial
70+volgtBRC Kennemerland
22-6-2020*AFGELAST*
Recreantencompetitie #13
"Grote Berg Prijs"
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
24-6-2020*AFGELAST*
Clubkampioenschap BRC Kennemerland
Jeugd cat. 1 t/m 718.30BRC Kennemerland
24-6-2020*AFGELAST*
Clubkampioenschap BRC Kennemerland
v.a. Nieuwelingen19.15BRC Kennemerland
24-6-2020Vuurlinie tijdrit – BRC Kennemerland en ZWC DTSv.a. nieuwelingen 19.45ZWC DTS
26-6-2020*AFGELAST*
Jeugdtraining
A: 18.00-19.00
B: 19.15-20.30
C: 19.15-20.30
BRC Kennemerland
27-6-2020*AFGELAST*NK JeugdwielrennenJeugd cat. 1 t/m 7Nijverdal
29-6-2020*AFGELAST*
Recreantencompetitie #14
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland

Juli

Datum CategorieTijdLokatie
1-7-2020Vuurlinie tijdrit – BRC Kennemerland en ZWC DTSv.a. nieuwelingen19.45BRC Kennemerland
3-7-2020*AFGELAST*
Jeugdomnium de Triple - Puntenklimkoers
Jeugd cat. 1 t/m 7 en nieuwelingenvolgtBRC Kennemerland
4-7-2020*AFGELAST*
Jeugdomnium de Triple - Individuele Tijdrit
Jeugd cat. 1 t/m 7 en nieuwelingenvolgtHSV de Kampioen
5-7-2020*AFGELAST*
Jeugdomnium de Triple - Criterium
Jeugd cat. 1 t/m 7 en nieuwelingenvolgtASC Olympia
6-7-2020*AFGELAST*
Recreantencompetitie #15
v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
10-7-2020GEEN jeugdtraining ivm zomervakantie
13-7-2020Recreantencompetitie v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
15-7-2020Vuurliniecompetitiev.a. nieuwelingen19.30ZWC DTS
17-7-2020GEEN jeugdtraining ivm zomervakantie
21-7-2020Recreantencompetitiev.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
22-7-2020Vuurliniecompetitiev.a. nieuwelingen19.30BRC Kennemerland
24-7-2020GEEN jeugdtraining ivm zomervakantie
27-7-2020Recreantencompetitie v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
31-7-2020GEEN jeugdtraining ivm zomervakantie

Augustus

Datum CategorieTijdLokatie
3-8-2020Recreantencompetitie v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
5-8-2020*AFGELAST*
Ronde van Santpoort
diverseSantpoort
7-8-2020GEEN jeugdtraining ivm zomervakantie
10-8-2020Recreantencompetitie v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
14-8-2020GEEN jeugdtraining ivm zomervakantie
15-8-2020*AFGELAST*
Ronde van Beverwijk
diverseBeverwijk
16-8-2020*AFGELAST*
Ronde van Heerhugowaard
diverseHeerhugowaard
17-8-2020Recreantencompetitie v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
21-8-2020Jeugdtrainingaangepaste indeling19.00-20.30BRC Kennemerland
22-8-2020Jeugdtrainingaangepaste indeling10.00-11.00BRC Kennemerland
24-8-2020Recreantencompetitie v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
26-8-2020Vuurlinie competitie #1v.a. Nieuwelingen19.00BRC Kennemerland
28-8-2020Jeugdtrainingaangepaste indeling19.00-20.30BRC Kennemerland
29-8-2020Jeugdtrainingaangepaste indeling10.00-11.00BRC Kennemerland
30-8-2020*AFGELAST*
Ronde van Heemskerk
diverseHeemskerk
31-8-2020Recreantencompetitie v.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland

September

Datum CategorieTijdLokatie
2-9-2020Vuurlinie competitie #2v.a. Nieuwelingen19.00ZWC DTS
4-9-2020Jeugdtrainingaangepaste indeling19.00-20.30BRC Kennemerland
5-9-2020Jeugdtrainingaangepaste indeling10.00-11.00BRC Kennemerland
7-9-2020Recreantencompetitie - finalev.a. nieuwelingen t/m sportklasse19.00BRC Kennemerland
9-9-2020Vuurlinie competitie #3v.a. Nieuwelingen19.00BRC Kennemerland
11-9-2020Jeugdtrainingaangepaste indeling19.00-20.30BRC Kennemerland
12–9-2020Jeugdtrainingaangepaste indeling10.00-11.00BRC Kennemerland
13-9-2020ClubkampioenschappenVerdere info volgt zsmBRC Kennemerland
16-9-2020Vuurlinie competitie #4v.a. Nieuwelingen19.00ZWC DTS
18-9-2020Jeugdtrainingaangepaste indeling19.00-20.30BRC Kennemerland
19-9-2020Jeugdtrainingaangepaste indeling10.00-11.00BRC Kennemerland
26-9-2020AFGELAST VeteranenwedstrijdBRC Kennemerland
27-9-2020Jeugdtraining - Tijdritvanaf 10.00BRC Kennemerland

Oktober

Datum CategorieTijdLokatie