Kalender, wedstrijden en uitslagen

Kalender, wedstrijden en uitslagen

Uitslagen

Voor de uitslagen van de laatste wedstrijden klik je op button hiernaast om naar de Sporthive pagina te gaan:

Kalender BRC Kennemerland

Juni

Activiteit Categorie Tijd Lokatie
Zaterdag 2 juni GEEN Jeugdtraining
Maandag 4 juni Recreantencompetitie BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 6 juni Woensdagavond Jeugdcompetitie Jeugd cat. 1 tm 7 18.30 BRC
juni Vuurliniecompetitie vanaf nieuwelingen 19.15 ZWC DTS
Vrijdag 8 juni Jeugdtraining Jeugd cat. 1 tm 7 19.00 BRC
Zondag 10 juni Interclubwedstrijd Jeugd Jeugd cat. 1 tm 7 + NW 10.00 BRC
Maandag 11 juni Recreantencompetitie BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 13 juni Woensdagavond Jeugdcompetitie Jeugd cat. 1 tm 7 18.30 BRC
juni Vuurliniecompetitie vanaf nieuwelingen 19.15 BRC
Zaterdag 16 juni Jeugdtraining Jeugd cat. 1 tm 7 9.00 BRC
Maandag 18 juni Grote bergprijs (Recreanten) BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 20 juni Woensdagavond Jeugdcompetitie Jeugd cat. 1 tm 7 18.30 BRC
juni Vuurliniecompetitie vanaf nieuwelingen 19.15 ZWC DTS
Vrijdag 22 juni Jeugdtraining Jeugd cat. 1 tm 7 19.00 BRC
Maandag 25 juni Recreantencompetitie BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 27 juni Woensdagavond Jeugdcompetitie Jeugd cat. 1 tm 7 18.30 BRC
juni Vuurliniecompetitie (finale) vanaf nieuwelingen 19.15 BRC
Zaterdag 30 juni GEEN Jeugdtraining

Juli

Activiteit Categorie Tijd Lokatie
Maandag 2 juli Recreantencompetitie BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 4 juli Woensdagavond Jeugdcompetitie Jeugd cat. 1 tm 7 18.30 BRC
Vrijdag 6 juli Jeugdtraining Jeugd cat. 1 tm 7 19.00 BRC
Maandag 9 juli Recreantencompetitie BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 11 juli Clubkampioenschap Jeugdleden BRC Kennemerland Jeugd cat. 1 tm 7 18.30 BRC
juli Clubwedstijd vanaf nieuwelingen 19.15 BRC
Vrijdag 13 juli Interclubwedstrijd Jeugd Triple Omnium 1 Jeugd cat. 1 tm 7 + NW NTB BRC
Zaterdag 14 juli Interclubwedstrijd Jeugd Triple Omnium 2 Jeugd cat. 1 tm 7 + NW NTB HSV de Kampioen
Zondag 15 juli Interclubwedstrijd Jeugd Triple Omnium 3 Jeugd cat. 1 tm 7 + NW NTB ASC Olympia
Maandag 16 juli Recreantencompetitie BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 18 juli Woensdagavond Jeugdcompetitie Jeugd cat. 1 tm 7 18.30 BRC
juli Clubwedstijd vanaf nieuwelingen 19.15 BRC
Vrijdag 20 juli Jeugdtraining Jeugd cat. 1 tm 7 19.00 BRC
Maandag 23 juli Recreantencompetitie BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 25 juli Woensdagavond Jeugdcompetitie Jeugd cat. 1 tm 7 18.30 BRC
juli Clubwedstijd vanaf nieuwelingen 19.15 BRC
Zaterdag 28 juli Jeugdtraining 09:00 BRC
Maandag 30 juli Recreantencompetitie BSLM+Sportklasse 19.00 BRC

Augustus

Activiteit Categorie Tijd Lokatie
Woensdag 1 augustus GEEN Woensdagavond Jeugdcompetitie ivm zomervakantie
augustus Ronde van Santpoort Santpoort Noord
Vrijdag 3 augustus GEEN Jeugdtraining ivm zomervakantie
Maandag 6 augustus Recreantencompetitie BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 8 augustus GEEN Woensdagavond Jeugdcompetitie ivm zomervakantie
augustus Ronde van Beverwijk Beverwijk
Zatrdag 11 augustus GEEN Jeugdtraining ivm zomervakantie
Maandag 13 augustus Recreantencompetitie BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 15 augustus GEEN Woensdagavond Jeugdcompetitie ivm zomervakantie
Vrijdag 17 augustus GEEN Jeugdtraining ivm zomervakantie
Maandag 20 augustus Recreantencompetitie BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 22 augustus GEEN Woensdagavond Jeugdcompetitie ivm zomervakantie
22 augustus Vuurliniecompetitie vanaf nieuwelingen 19.15 ZWC DTS
Zaterdag 25 augustus GEEN Jeugdtraining ivm zomervakantie
Maandag 27 augustus Recreantencompetitie BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 29 augustus Woensdagavond Jeugdcompetitie Jeugd cat. 1 tm 7 18.30 BRC
augustus Vuurliniecompetitie vanaf nieuwelingen 19.15 BRC
Vrijdag 31 augustus Jeugdtraining Jeugd cat. 1 tm 7 19.00 BRC

September

Activiteit Categorie Tijd Lokatie
Zondag 2 september Ronde van Heemskerk Heemskerk
Maandag 3 september Recreantencompetitie BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 5 september Woensdagavond Jeugdcompetitie Jeugd cat. 1 tm 7 18.30 BRC
september Vuurliniecompetitie vanaf nieuwelingen 19.15 ZWC DTS
Vrijdag 7 september Jeugdkamp Jeugd cat. 1 tm 7+NW
Zaterdag 8 september Jeugdkamp Jeugd cat. 1 tm 7+NW
Zondag 9 september Jeugdkamp Jeugd cat. 1 tm 7+NW
Maandag 10 september Recreantencompetitie (finale) BSLM+Sportklasse 19.00 BRC
Woensdag 12 september Woensdagavond Jeugdcompetitie Jeugd cat. 1 tm 7 18.30 BRC
september Vuurliniecompetitie (finale) vanaf nieuwelingen 19.15 BRC
Vrijdag 14 september GEEN Jeugdtraining i.v.m. 100 van BRC
Zaterdag 15 september De 100 van BRC Kennemerland vanaf nieuwelingen 15.00 BRC
Woensdag 19 september Woensdagavond Jeugdcompetitie (Prijsuitreiking) Jeugd cat. 1 tm 7 18.30 BRC
Zaterdag 22 september Jeugdtraining Jeugd cat. 1 tm 7 9.00 BRC
Vrijdag 28 september Jeugdtraining (laatste training van seizoen 2018) Jeugd cat. 1 tm 7 19.00 BRC

Oktober

Activiteit Categorie Tijd Lokatie
Zondag 7 oktober Gentleman Course BRC